סוליטר יוקון

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 הצבעות, דירוג ממוצע: 3.75 מתוך 5)
Loading ... Loading ...

13,305 צפיות


 

רוצים אתר משחקים אישי שלכם? שיראה כמו האתר הזה ויקח לכם פחות מחמש דקות להכין!
  לקבלת אתר משחקים אישי חדש
  הסבר על איך מקימים אתר משחקים בחמש דקות


סוליטר, יוקון – להנות ממשחק חשיבה טוב.


תמצית המשחק סוליטר, יוקון : שחקו בגרסת יוקון של סוליטר המוכר והאהוב. מטרת המשחק היא להעביר את כל הקלפים לעמדת היסוד (ארבע הערימות העליונות). ערימות היסוד חייבות להיות מסודרות ברצץ מאס למלך, באותו צבע ובאותה צורה. קיימות שבע ערימות לוח (שבע הערימות התחתונות). בתחילה, הקלפים מחולקים לשם, חלק מהקלפים יהיו מכוסים וחלקם יהיו פתוחים. בכל פעם ניתן יהיה להעביר טור של קלפים מערימת לוח. ניתן להניח את את טור הקלפים על ערימת לוח אחרת אם הקלף האחרון הוא בצבע שונה וגבוה בנקודה אחת מהקלף הראשון בטור. כאשר הקלף האחרון בערימת הלוח נותר מכוסה, ניתן לחשוף אותו על ידי הקלקה עליו. כאשר ערימת לוח מתרוקנת, ניתן לגרור עליה מלך (ביחד עם כל הקלפים שמסודרים על הטור שלו) כדי למלא את העמדה.

הגיעה השעה למצוא משחקי אונליין גדולים מהחיים מהתחום של משחקי סוליטר,, אז רצוי לנסות את סוליטר יוקון .

סוליטר יוקון - שרוצים משחק חינם סוליטר יוקון הוא באמת של החיים משחק מחשב משובח שממש כדאי לנסות, תוך כדי שאתם בשלב החיפוש אחר משחק חדיש לשרוף את בזמן עליו.
יאלה, אז קודם כל אתם רוצים לנסות להבין סוג של משחק סוליטר הוא משחק זה? ובנוסף איך מתחילים לשחק? בסוף, שחקו בגרסת יוקון של סוליטר המוכר והאהוב מטרת המשחק היא להעביר את כל הקלפים לעמדת היסוד (ארבע הערימות העליונות). ערימות היסוד חייבות להיות מסודרות ברצץ מאס למלך, באותו צבע ובאותה צורה. קיימות שבע ערימות לוח (שבע הערימות התחתונות). בתחילה, הקלפים מחולקים לשם, חלק מהקלפים יהיו מכוסים וחלקם יהיו פתוחים. בכל פעם ניתן יהיה להעביר טור של קלפים מערימת לוח. ניתן להניח את את טור הקלפים על ערימת לוח אחרת אם הקלף האחרון הוא בצבע שונה וגבוה בנקודה אחת מהקלף הראשון בטור. כאשר הקלף האחרון בערימת הלוח נותר מכוסה, ניתן לחשוף אותו על ידי הקלקה עליו. כאשר ערימת לוח מתרוקנת, ניתן לגרור עליה מלך (ביחד עם כל הקלפים שמסודרים על הטור שלו) כדי למלא את העמדה. .

תגידו, אתם עדיין קוראים? כי הזמן עובר, הגיע הזמן להתחיל לעבוד. סוליטר יוקון בסטנד ביי לכם. אז תתחילו ליהנות ממשחק דפדפן חמוד מאוד זה, וזכרו לתת קצת היזון חוזר על מה היה נחמד ומה ממש לא נחמד. ועוד בקשה אחת, אם אתם מתנסים ב- מחשק לוח מרשים חדש באתר אינטרנט אחר, תכתבו לנו בבקשה, כך שיתאפשר לנו לבחון את המשחק ולשקול אם ניתן לצרף אותו לאתר זה.
עוד דבר אחד, אם יש זמן, אז כדאי לבדוק תחומי משחקים שונים. אצל אתרי משחקים ישנם תחומים רבים של משחקי דפדפן, לדוגמה : משחקי סוליטר וגם משחקי בבאבלס וגם משחקי חשיבה ממכרים, במיוחד לצד משחקי נישה כמו ארבע בשורה אחת, וכפי שאתם רואים, זה יכול עוד להמשיך. אז נסו ושיהיה בכיף.מה עוד כדאי לכן לנסות:

משחק זה תויג תחת : ,

משחק זה משוייך לסיווגי משחקים : סוליטר


תנו תגובה למשחק סוליטר יוקון
XHTML: אפשר להשתמש בתגיות הבאות בתגובה: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אין תגובות עבור סוליטר יוקון