סדוקו הקס

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 הצבעות, דירוג ממוצע: 3.89 מתוך 5)
Loading ... Loading ...

6,015 צפיות


 

רוצים אתר משחקים אישי שלכם? שיראה כמו האתר הזה ויקח לכם פחות מחמש דקות להכין!
  לקבלת אתר משחקים אישי חדש
  הסבר על איך מקימים אתר משחקים בחמש דקות


סדוקו הקס – משחק חשיבה,.


תמצית המשחק סדוקו הקס : משחק סודוקו, מלא – גריד של 9 על 9 (9 לוחות של 9 מספרים). נראה כמו כוורת דבורים. יש מגבלת זמן כדי להגיע לטבלאות השיאים. השתמשו בעכבר כדי להזיז לבחור מה במשבצת

אהלן חברים, נכון שהגיע הזמן להשיג משחקי אונליין מענגים מהתחום של משחקי סודוקו,, אז כדאי לכם לראות את סדוקו הקס .

סדוקו הקס - שרוצים משחק חינם סדוקו הקס הוא משחק פלאש חינמי מהנה שכדאי להקדיש לו כמה דקות, תוך כדי שאתם בשלב החיפוש אחר משחק מודרני לשרוף את בזמן עליו.
ראשית, האם רתם רוצים להבין איזה סגנון של משחק סודוקו, הינו משחק פלאש חינמי זה? וגם איך משחקים בו? בסוף, משחק סודוקו מלא – גריד של 9 על 9 (9 לוחות של 9 מספרים). נראה כמו כוורת דבורים. יש מגבלת זמן כדי להגיע לטבלאות השיאים השתמשו בעכבר כדי להזיז לבחור מה במשבצת .

שחקנים יקרים, זה לא אוניברסיטה כאן, אחזו בעכבר והמקלדת והתחילו לשחק. סדוקו הקס ממתין רק לכם. אז תתחילו ליהנות ממשחק פלאש מדליק מאוד זה, ותעשו טובה ונסו לכתוב תגובה על מה היה כיף ומה לא. ומשהו קטן שתוכלו לעזור, אם יצא לכם לשחק ב- מחשק לוח חמוד מאוד חדש באתר משחקים אחר, שילחו לנו מייל בבקשה, כדי שנוכל לבחון את המשחק ולחקור האם ניתן לייבא אותו לאתר משחקים זה.
ועוד מחשבה אחרונה, אנחנו חושבים שרצוי לנסות תחומי משחקים שונים. אצל אתרי משחקים קיימות קטגוריות מגוונות של משחקי מחשבה, כגון משחקי סודוקו וגם משחקי שחמט, ובנוסף שולה מוקשים, לצד משחקי נישה כמו חמש בשורה אחת, בקיצור , זה יכול עוד להמשיך. אז נסו ותשדלנו להנות.מה עוד כדאי לכן לנסות:

משחק זה תויג תחת : ,

משחק זה משוייך לסיווגי משחקים : סודוקו


תנו תגובה למשחק סדוקו הקס
XHTML: אפשר להשתמש בתגיות הבאות בתגובה: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אין תגובות עבור סדוקו הקס