זדוקו – סדוקו תלת מימדי

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 הצבעות, דירוג ממוצע: 4.00 מתוך 5)
Loading ... Loading ...

4,548 צפיות


 

רוצים אתר משחקים אישי שלכם? שיראה כמו האתר הזה ויקח לכם פחות מחמש דקות להכין!
  לקבלת אתר משחקים אישי חדש
  הסבר על איך מקימים אתר משחקים בחמש דקות


זדוקו – סדוקו תלת מימדי – משחק שמפעיל את הראש.


תמצית המשחק זדוקו – סדוקו תלת מימדי : אם סודוקו, דורש מחשבה אז זה בכלל נחמד – בזדוקו הלוח הוא תלת מימדי – קובייה של 6*6 שצריכים לפתור את כל הפאות שלה.. העכבר יאפשר לכם להזיז את הקובייה כדי לראות את כל הפאות, ובחרו לכל משבצת פנויה את המספר הנכון מ- 1-6. לא קל!

הגיע הזמן לעשות קצת כיף – בואו נמצא מישחקים משעשעים מזאנר משחקי סודוקו,, אז כדאי לכם לראות את זדוקו – סדוקו תלת מימדי .

זדוקו - סדוקו תלת מימדי - משחק מחשב זדוקו – סדוקו תלת מימדי הינו משחק מחשב גדול מהחיים ששווה לנסות, תוך כדי שהינכם בשלב החיפוש אחר משחק מודרני לשרוף את בזמן עליו.
יאלה, אז קודם כל אתם רוצים לנסות להבין סוג של משחק סודוקו, הוא משחק חינמי זה? וגם מה צריך לעשות במשחק? בכללי, אם סודוקו דורש מחשבה אז זה בכלל נחמד – בזדוקו הלוח הוא תלת מימדי – קובייה של 6*6 שצריכים לפתור את כל הפאות שלה. העכבר יאפשר לכם להזיז את הקובייה כדי לראות את כל הפאות, ובחרו לכל משבצת פנויה את המספר הנכון מ- 1-6. לא קל! .

אנו מאמינים שהאתר שלנו תורם ומקל עליכם בבחירת משחק מגניב לפי מה שמתאים לכם. צריך להתחיל לזוז, game time is back. זדוקו – סדוקו תלת מימדי מוכן ומזומן. אז תתחילו לשחק במשחק חינמי מהנה זה, ואל תוותרו על לספר לנו מה היה נחמד ומה ממש לא נחמד. ועוד דבר אחד, אם אתם רואים משחק פאזל, חמוד מאוד חדש באתר שונה, שילחו לנו מייל בבקשה, כדי שנוכל לבדוק את המשחק ולראות האם אפשרי להוסיף אותו לאתר זה.
מעבר לזאת, אנו ממליצים להתנסות ב- תחומי משחקים רבים. ברוב אתרי המשחקים יש קטגוריות מגוונות של משחקי פלאש חינמיים, למשל – משחקי לוח, או משחקי באבלס, ובנוסף שולה מוקשים, לצד משחקי נישה כמו סנייק, וכפי שאתם יכולים להבין, יש המון. נסו ותהנו.מה עוד כדאי לכן לנסות:

משחק זה תויג תחת : , , ,

משחק זה משוייך לסיווגי משחקים : משחקי חשיבה ממכרים, סודוקו


תנו תגובה למשחק זדוקו – סדוקו תלת מימדי
XHTML: אפשר להשתמש בתגיות הבאות בתגובה: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אין תגובות עבור זדוקו – סדוקו תלת מימדי