באבלז

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 הצבעות, דירוג ממוצע: 4.75 מתוך 5)
Loading ... Loading ...

6,394 צפיות


 

רוצים אתר משחקים אישי שלכם? שיראה כמו האתר הזה ויקח לכם פחות מחמש דקות להכין!
  לקבלת אתר משחקים אישי חדש
  הסבר על איך מקימים אתר משחקים בחמש דקות


באבלז – משחק שמפעיל את הראש.


תמצית המשחק באבלז : המשחק באבלז הוא ספין אוף של המשחק באבלס, הקלאסי. אותו רעיון אבל הדינימיקה קצת אחרת – תנסו ותראו איך מתקדם המשחק בצורה קצת שונה.

אתם תמיד רוצים למצוא משחקי פלאש חינמיים ממש מגניבים מהסגנון של משחקי באבלס,, אז שווה לכם לבחון את באבלז .

באבלז - לשחק משחקים בכיף באבלז הוא משחק פלאש מצוין ששווה להקדיש לו כמה דקות, תוך כדי שהינכם מחפשים משחק שונה לשרוף את בזמן עליו.
אז אתם תוהים איזה זאנר של משחק באבלס, הינו משחק פלאש חינמי זה? ובנוסף מה כללי המשחק? בתמציתיות, המשחק באבלז הוא ספין אוף של המשחק באבלס הקלאסי. אותו רעיון אבל הדינימיקה קצת אחרת – תנסו ותראו איך מתקדם המשחק בצורה קצת שונה .

אהלו חברה, זה לא אוניברסיטה כאן, הגיע העת להתחיל לשחק. באבלז במרחק קליק אחד מכם. אז נסו את משחק חינמי חביב זה, אתם חייבים להגיד לנו ממה נהניתם וממה סבלתם. ועוד משימה קטנה שאולי תוכלו לעזור בה, אם אתם רואים משחק מחשבה יוצא מן הכלל חדש באתר משחקים אחר, שילחו לנו מייל בבקשה, כך שיתאפשר לנו לנסות את המשחק ולנסות לקבוע האם קיימת אפשרות לייבא אותו לאתר זה.
ועוד מחשבה אחת, אנחנו חושבים שכדאי לבדוק סוגי משחקים רבים. באתרי משחקים ישנם תחומים רבים של משחקי דפדפן, למשל – משחקי מבוכים, או משחקי באבלס וכן שולה מוקשים, לצד משחקי נישה כמו ארבע בשורה אחת, בקיצור , זה לא כל כך נגמר. תבדקו ובהצלחה.מה עוד כדאי לכן לנסות:

משחק זה תויג תחת : , , , ,

משחק זה משוייך לסיווגי משחקים : באבלס


תנו תגובה למשחק באבלז
XHTML: אפשר להשתמש בתגיות הבאות בתגובה: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אין תגובות עבור באבלז